Marťa

Specializace: Břišní pekáč,

Sport je odmalička nedílnou součástí mého života. Věnovala a stále se věnuji nejrůznějším odvětvím (karate, plavání, atletika, lezení, hasičský sport, různé fitness sporty jako jumping, kalanetika, aerobik, zumba, jóga atd.), a tak si stále rozšiřuji obzory.

Do B-Pole Studia mě přivedl v dubnu 2013 kurz POLE DANCE, který od té doby pravidelně navštěvuji. Tedy až na menší přestávku v době těhotenství :)

Od ledna 2015 se mnou můžete absolvovat lekce cvičení ZDRAVÁ ZÁDA/BŘIŠNÍ PEKÁČ (certifikát získán 5.12.2014 na institutu FACE ACADEMY). Občas zaskakuji i za kolegyňky na kurzech POLE DANCE nebo FLEXI.

Jak přistupuji k lekcím? Do hodiny zařazuji jak jednoduché dynamické sekvence, tak i náročnější balanční pozice (bez i s použitím cvičebních pomůcek). Snažím se vždy vysvětlit, kde, jak a jaký sval zabírá a jaký se naopak protahuje. Koncept cviků proto volím dle potřeb skupiny lidí s cílem dosáhnout rovnoměrného posílení a protažení všech svalových partií. Prosím, nemějte mi za zlé, že dokola opakuji správné provedení pozic. Opakování je matka moudrosti :)

Svůj volný čas ráda trávím se svou rodinou a kamarády. Kromě sportu ráda podnikám výlety do přírody, cestuji, fotím, čtu knihy nebo se ráda odreaguji u dobrého filmu s kvalitním vínem a jídlem.

Zpět na výpis trenérů