Piloxing

Piloxing je speciálně navržený fitness program, který spojuje zdánlivě nespojitelné – pilates, box a tanec a z každého si vybírá to nejlepší. Ale nejen to. Aby to nebyla nuda, těšit se můžete i na strhující a výbušnou hudbu.

O čem to tedy celé je?

Pilates v sobě ukrývá ladnost a plynulost pohybu. Napomáhá vytvarování postavy, zlepšení oběhového systému a imunity, rozvoji koordinace a síly. Oproti tomu boxová a taneční část, symbolizující výkon, energii, rychlost, kontrolu a smyslnost, značně zvyšuje tepovou frekvenci, díky níž začíná tělo spalovat kalorie. Při pravidelných návštěvách výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Při boxu musí být tělo absolutně zpevněné, používají se pevné a přesné údery a nohy neustále poskakují. Proto se při boxu na rozdíl od pilates znatelně zvýší tep a začnou se spalovat tuky. Piloxing je vymyšlený prostě chytře, pohyby pilates protahují tělo, box spaluje tuky. Odměnou se stane hezká štíhlá zpevněná postava a ne mužsky svalnaté ruce a nohy.

Na jakých partiích tento sport pracuje?

Piloxing slibuje ploché a pevné bříško, zmenšení objemu stehen a hýždí a celkový štíhlejší profil, který slouží k lepšímu držení těla. Mimoto účastnice odhalí své dramatické zvýšení síly a flexibility a významné rozdíly ve své energické hladině. Žena se stane elegantní, sexy a silnou zároveň.